Zbiornik do czekolady
graficzne Stripes

Zbiorniki do
czekolady

   Zbiorniki do topienia i mieszania czekolady

Zbiorniki do topienia czekolady 150 L i 300L

Produkcja wyrobów czekoladowych

Automatyczny kocioł do roztapiania czekolady, kremów, sosów o pojemności 150 i 300 litrów z elektronicznym sterownikiem temperatury.

Regulowana temperatura płaszcza wodnego zbiornika, sterowanie z pulpitu , otwarty system umożliwiający sparowanie zbiornika z automatyczną pompą ekstrakcyjną sterowaną za pomocą przycisku, pedału lub czujnika poziomu umieszczonego wewnątrz temperówki czekolady.

Zbiornik automatycznie dostarczana określoną ilość podgrzanej  czekolady do temperówki, dzięki czemu oszczędzamy energię i czas​

W momencie przerw w dostarczaniu czekolady do temperówki kocioł automatycznie wykonuje autorevers w celu uniknięcia krystalizacji surowca wewnątrz rury przelewającej.

Urządzenie wyposażone w wyświetlacz elektroniczny, który informuje o temperaturze surowca w zbiorniku oraz w jakim trybie pracy jest aktualnie pracy. Dodatkowo ramiona mieszające wykonane ze stali nierdzewnej ze skrobakami gwarantują idealne wymierzanie surowca oraz równomierny rozkład temperatur co w przypadku czekolady jest jednym z najważniejszych czynników skracającym czas temperowania czekolady.

Stosowane do każdego rodzaju czekolady, łatwe i proste w użyciu. 

Uniwersalne urządzenie do rozpuszczania czekolady oraz rozpuszczania polew czekoladowych (niewymagających temperowania). System schładzania oraz system ogrzewania zbiornika z czekoladą posiada sterowanie elektroniczne. Umożliwia utrzymanie czekolady w stanie płynnym o żądanej temperaturze przez nieograniczony okres czasu.

Zbiornik do topienia czekolady 150 litrów​​ i 300 litrów

  • Wykonany w pełni z stali nierdzewnej AISI 304.

  • Pojemność zbiornika 150 kg i  300 kg

  • Podgrzewany zbiornik czekolady z termostatem.

  • Termostat o wysokiej precyzji.

  • Waga 115 kg. i  150 kg

  • Moc 2,9 kW, 3,5 kW

  • zasilanie 400 V / 50 Hz

  • wymiary: 900 x 900 x 1100 mm , 1000 x 1000 x 1300 mm

Zbiornik do czekolady
1/6