Profigel zbiorniki.jpg
graficzne Stripes

Urządzenia combi

   Pasteryzator i Frezer w jednym  :
   Wydajność 10-120 litrów na cykl.
  • Pastogel combi
  • Profigel combi
  • Cremagel

Maszyny i urządzenia TELME

Frezer z wbudowanym, niezależnym pasteryzatorem Profigel Combi 15+15 

Urządzenie wysokiej jakości przeznaczone dla cukierni, lodziarni oraz profesjonalnej gastronomii.

Maszyna posiada wbudowany cylinder pasteryzatora z bezpośrednim spustem do niezależnie sterowanego poziomego cylindra frezującego – zatem łączy w sobie cechy frezera poziomego oraz pasteryzatora.

 

Pozwala wymieszać i spasteryzować takie składniki jak: mleko, śmietanę, mleko w proszku, owoce, cukier, dekstrozę, jaja, emulgatory, stabilizatory itp. wymagane do przygotowania lodów, sorbetto i granity oraz składniki różnych produktów cukierniczych i gastronomicznych.

 

Podczas podgrzewania topi tłuszcze i czekoladę, eliminując większość patogennej flory bakteryjnej. Wszechstronne i szybkie dla każdego produktu wymagającego obróbki termicznej na gorąco lub na zimno. Urządzenie do frezowania i pasteryzacji Telme HBF Profigel Combi 15+15 jest idealne do wytwarzania lodów o specyficznej recepturze smakowej np. z dodatkiem czekolady we wszystkich jej rodzajach

Maszyny i urządzenia TELME

Frezery do produkcji lodów tradycyjnych, rzemieślniczych, sorbetów i innych. Sterowanie automatyczne lub manualne, elektromechaniczna kontrola. Urządzenia wyposażone są w transparentną pokrywę ułatwiającą przeprowadzanie kolejnych kroków mieszania i chłodzenia.

Automat daje możliwość przygotowania lodów z naturalnych, świeżych składników i gwarantuje uzyskanie produktów o pożądanej teksturze i konsystencji

Profigel combi.jpg
Ribot 30.jpg
Cremagel 10
Cremagel 10

press to zoom
Cremagel 5
Cremagel 5

press to zoom
Profigel
Profigel

press to zoom
Cremagel 10
Cremagel 10

press to zoom
1/5