Przenośniki

Liczarka bułek.jpg
 

Systemy transportu

Od projektu do realizacji.

Przenośniki rolkowe  są używane głównie do transportowania zapakowanych towarów (kartony, pojemniki) , jak również w wersji ciężkiej palet . Przenośniki rolkowe, oferujemy jako beznapędowe i napędowe przenośniki z odpowiednimi łukami i urządzeniami dodatkowymi takimi jak transfery, diverty rolkowe oraz obrotnice.

Transport w piekarni

Systemy Transportu Wewnętrznego od projektu do realizacji.

W naszej ofercie znajdują się między innymi transportery taśmowe, łańcuchowe, modułowe oraz rolkowe. Realizujemy ponadto, niestandardowe projekty w raz z szeroką gamą elementów konstrukcji przenośników :

Przenośniki

PRZENOŚNIKI

​Przenośniki taśmowe - prosta i solidna konstrukcja stabilna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje niezmiennie bezpieczny i sprawny transport. Wydajność idzie w parze z bezpieczeństwem zarówno przy transporcie na jednym poziomie, jak i na różnych wysokościach.

​Przenośniki modułoweTaśmy modułowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie optymalizujące procesy produkcji. Dzięki  ich modułowej budowie macie Państwo możliwość łatwego montażu i demontażu taśm, minimalizując tym samym czas przestoju oraz straty produkcyjne.

przenośniki rolkowe
Przenośniki łukowe
Przenośniki łukowe

press to zoom
Detektor w piekarni
Detektor w piekarni

press to zoom
przenośnik
przenośnik

press to zoom
Przenośniki łukowe
Przenośniki łukowe

press to zoom
1/10