logo_BMC_orange (2).png

Spirale do studzenia

od projektu do realizacji

wszystkie rodzaje transportu

Spirala do studzenia

Spirale do studzenia

System Studzenia spiralnego Ambient Spiral firmy Unifreezing jest zaprojektowany do intensywnej i długotrwałej pracy, 24/7 w cyklu produkcyjnym. Systemy spiralne są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość

W naszych chłodniach spiralnych Unifreezing używamy tylko komponentów najwyższej jakości. Z tego powodu gwarantujemy bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

HIGIENICZNA KONSTRUKCJA
Nasza chłodnia została zaprojektowana z całkowicie nierdzewnej stali, wszystkie szwy są w pełni spawane. Otwarta konstrukcja zapewnia, że ​​nasz cooler spełnia najwyższe standardy higieny.
INTELIGENTNE KONTROLA

Nasze Ambient Coolery są w pełni zautomatyzowane i wyposażone w inteligentne sterowanie. Ten system zapewnia, że nasz klient, uzyskuje najlepszą wydajność w krótkim czasie.

ELASTYCZNOŚĆ

Elastyczność technologii firmy Unifreezing umożliwia budowanie instalacji chłodniczych pracujących zarówno w temperaturze otoczenia, jak i przy zastosowaniu systemu wymuszonego chłodzenia w komorze, idealnie dostosowanych do różnych warunków produkcyjnych. Proces chłodzenia ma miejsce na taśmie mogącej transportować każdy rodzaj produktu, zarówno paczkowanego, jak i występującego luzem.
KRÓTKI CZAS INSTALACJI
Nasze maszyny zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować instalację
na miejscu u klienta. 

Spirala do studzenia