top of page

Ribot

Oferujemy rozwiązania od A do Z.

Od projektu do realizacji.

Wielofunkcyjne urządzenie RIBOT

Pojemności 10/18/30/60 litrów.

Cukiernia i Lodziarnia

Ribot

Lodziarnia

cukiernia

POLAGRA 2022

Ribot

cukiernia i

lodziarnia

Odkryj wielofunkcyjne urządzenia typu Ribot i Termocrema

Ribot
RIBOT TELME

Od Projektu do Realizacji

RIBOT T
Cukiernia i Lodziarnia

Multifunkcyjne urządzenia

Ribot 10/18/30/60 – przeznaczonych dla branży cukierniczej, lodziarskiej, gastronomicznej i piekarskiej, a także do pracowni czekolady.

Ribot pozwala na zaprogramowanie pracy w celu zaoszczędzenia czasu, energii i pieniędzy, aby błyskawicznie wyprodukować: ciasta, ganasze, wyroby czekoladowe, lody, sorbety, risotto, nadzienia, zupy, buliony mięsne i warzywne,

sosy pomidorowe, mięsne i rybne; majonez, sos beszamelowy, polentę, fondue, duszone mięso, klopsiki, gotowane mięsa, bazy, potrawy gotowane na parze, gotowane mięso i ryby itd.

Ribot

RIBOT 10/18/30/60 litrów

Ribot to kontrolowana temperatura w zakresie od -15°C do +110°C. 

Zapewnia, że produkt osiągnie optymalne parametry, a cechy urządzenia pozwolą na zwiększenie produkowanej ilości wyrobów i zapewnienie  ich powtarzalności. Różne składniki: masło, jajka i cukier łączą się lepiej i szybciej. 

 

Dzięki regulowanym obrotom mieszadła z zakresu 30 - 500 obrotów na minutę. Produkcja w lodziarni i cukierni

Ribot
RIBOT

RIBOT zapewnia powtarzalność produkcji, jest w stanie połączyć lepiej i szybciej surowce piekarnicze i cukiernicze. Programowanie i automatyczne działanie urządzenia upraszcza produkcję, oszczędzając czas i energię. Ribot to tysiące możliwości, i setki receptur. Ribot ma pionowy cylinder frezujący pełen zalet: jest łatwy do napełnienia, wytwarza lody o wyjątkowej konsystencji, zapewnia stałą widoczność produktu oraz możliwość dodawania składników w każdej chwili.

RIBOT to wiele urządzeń w jednymPasteryzator - pasteryzowanie kremów i past, pasteryzacja mieszanek lodowych. Dojrzewalnik – dojrzewanie mieszanek lodowych. 

Frezer lodowy – zmrażanie płynnej mieszanki lodowej. Ubijaczka – ubijanie i napowietrzenie mas cukierniczych i piekarniczych. Szatkownica – cięcie i rozdrabnianie. 

Rozdrabniacz  z utrzymywaniem stałej temperatury rozdrabnianego produktu (proces schładzania). Programowalny schładzacz  produktów cukierniczych.

Ribot

Od Projektu do Realizacji

Strefa Cukierni
i Lodziarni

Produkcja w cukierni
i lodziarni

 

Nasza oferta

Lodziarnia 
i Cukiernia

Oferujemy rozwiązania od A do Z. Od projektu do realizacji. Zapewniamy szkolenie i doradztwo.

Wdrażamy technologię Telme. Modernizujemy pracownie cukiernicze i lodów. Zapewniamy fachowy serwis i opiekę również pogwarancyjną

W naszym asortymencie znajdują się: urządzenia dla małych i średnich cukierni, dużych zakładów produkcji cukierniczej. Oferujemy pasteryzatory, frezery, urządzenia do produkcji kremów i urządzenia wielofunkcyjne typu Ribot

Pasteryzatory
Pasteryzatory

Pasteryzatory Evopasto 30/60/120

press to zoom
pasteryzatory
pasteryzatory

Pasteryzatory Ecomix 60/120/180

press to zoom
frezery-do-lodow
frezery-do-lodow

Frezery z poziomym cylindrem

press to zoom
produkcja-lodow
produkcja-lodow

Frezery z pionowym cylindrem

press to zoom
Cremagel
Cremagel

Cremagel 5/10/20 litrów

press to zoom
Termocrema
Termocrema

Produkcja kremów Termocrema 150 litrów

press to zoom
bottom of page