Packint

Młyn kulowy.JPG

PRODUKCJA CZEKOLADY

PACKINT

Packint to ponad 40 lat doświadczeń w w produkcji czekolady od ziarna. Bean to Bar. Dostawca do największych producentów czekolady na świecie. Młyny kulowe Packint to młyny tzw. niskich prędkości. Maszyny przygotowane do wieloletniej ciężkiej pracy. Nasza oferta urządzeń do  produkcji czekolady to wydajność od 30kg do 1200kg na godzinę. Zawsze powtarzalna produkcja

PRODUKCJA CZEKOLADY BEAN TO BAR

Packint Konsza.JPG
Młyn kulowy.jpg

MŁYNY KULOWE

PACKINT

Bean to bar

PRODUKCJA CZEKOLADY BEAN TO BAR

Zbiornik do topienia czekolady.jpg

ZBIORNIKI DO TOPIENIA CZEKOLADY

Formy poliwęglanowe.jpg

FORMY DO PRALIN I CZEKOLAD

Karuzela do studzenia form

KARUZELE DO FORM

POMATI

KONFEKCJONOWANIE

SORTOWANIE LICZENIE

Maszyny i urządzenia do produkcji czekolady Bean to Bar

Produkcja czekolady

Packint to 40 lat doświadczeń. 

Sercem linii do produkcji czekolady typu Bean to Bar jest Młyn kulowy. Packint jest światowym liderem eksportującym swoje urządzenia do ponad 70 krajów.

Urządzenia do produkcji czekolady firmy Packint zmieniły oblicze czekolady. Nasze młyny kulowe to jakość I wytrzymałość. Młyny kulowe tzw. niskich prędkości, dzięki czemu nigdy nie spalimy ani nie przegrzejemy produktu.

Konszowanie czekolady

Produkcja czekolady

Produkcja własnej czekolady to kontrola wszystkich procesów  produkcji zaczynając od doboru ziaren kakaowca. Niepowtarzalny smak, doskonała jakość, możliwość wzbogacania produkcji własnymi komponentami.

Produkcja Bean to bar rozpoczyna się od selekcji ziaren kakaowca, poprzez prażenie, śrutowanie, mielenie, rafinację, konszowanie dochodząc do temperowanie czekolady i produkcji tabliczek czekoladowych, pralin, czekoladek, czekolady, kończąc na pakowaniu.

W czasie produkcji głównymi etapami mającymi wpływ na końcowy smak, zapach, aromat, jakość końcowego wyrobu – jest prażenie ziaren i konszowanie.

Piec do prażenia.jpg
Młyn kulowy
press to zoom
Piec do prażenia
press to zoom
Produkcja czekolady
press to zoom
Konszowanie czekolady
press to zoom
produkcja Bean to bar
press to zoom
Młyn kulowy
press to zoom
1/1