Piekarnia i Cukiernia

Urządzenia i maszyny piekarnicze, wyposażenie piekarni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie, nowoczesne wyposażenie piekarni przekłada się na szereg korzyści. Zwiększa się liczba produktów dostępnych w sprzedaży, które trafiają w odmienne i zróżnicowane gusta odbiorców. Dywersyfikacja sprzedaży zapewnia natomiast większe bezpieczeństwo i stabilność biznesu. Ponadto większa różnorodność oferowanych wypieków oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych pozwala kierować ofertę do różnych podmiotów – dużych marketów, osiedlowych sklepów spożywczych, kawiarń, stoisk z kanapkami i przekąskami, itp.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia cukiernicze i piekarnicze takich marek jak
Pomati i Telme, BMC.

Słyną z długiej tradycji w produkcji maszyn, a ich sprzęt jest doceniany przez podmioty z branży spożywczej a w szczególności cukierniczej i gastronomicznej na całym świecie. Zachęcamy także do rozważenia automatyzacji pracy w zakładzie i zastosowanie systemów transportu wewnętrznego, dedykowanych właśnie piekarniom a usprawniającym zdecydowanie poszczególne etapy produkcji. Proponujemy również urządzenia do produkcji wyrobów czekoladowych w cukierni Pomati oraz ekspresy do kawy od Nuova Simonelli, dzięki czemu można rozszerzyć ofertę o wyborną kawę - idealną z rana do ciepłej babeczki lub pożywnej kanapki.

Konfekcjonowanie cukierków

BMC POLSKA

Konfekcjonowanie - od ręcznych liczarek do automatycznego konfekcjonowania pieczywa, sortowanie, liczenie i pakowanie bułek.

cukiernia produkcja kremów

CUKIERNIA

Produkcja kremów cukierniczych, produkcja lodów. Oblewarki i pomadziarki do pączków, rogali, ciast, tortów pomadą i czekoladą.

Ekspresy do kawy Nuova Simonelli

NUOVA SIMONELLI

Świat kawy Nuova Simonelli to sztuka parzeni aksamitnej i wykwintnej kawy.

Od 1936 roku ekspresy Simonelli są obecne na całym świecie

POMATI

Od ponad 50 lat urządzenia firmy Pomati są obecne na wszystkich kontynentach świata. Czekoladowe technologie to Temperówki do czekolady, Tunele chłodnicze, Oblewarki, Powlekarki,

Pomati to rewolucyjny One Shot do natychmiastowej produkcji pralin.

Ribot

TELME

Maszyny i urządzenia do cukierni i piekarni.

Ponad 30 lat doświadczeń na rynkach całego świata w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach

Telme to : Frezery, pasteryzatory urządzenia wielofunkcyjne łącznie   ponad 60 modeli

PIEKARNIA

Automatyzacja transportu, spirale do studzenia pieczywa, przenośniki, schładzanie,

tunele chłodnicze.

TELME

Od ponad 30 lat na rynkach całego świata. Urządzenia Telme są obecne w ponad 80 krajach

na wszystkich kontynentach. Oferujemy najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej : lody, kremy ciasta, sorbety, czekolada, granity, żelki,

nadzienia..tysiące możliwości. Maszyny i urządzenia cukiernicze firmy Telme to pasteryzatory, frezery do lodów, sektor HoReCa, gastronomia. 

Wzorem dla innych firm stał się Ribot multi - sektorowe urządzenie do cukierni, piekarni i zakładów gastronomicznych. Termocrema, Pastogel, Combigel, Ecomix, to tylko wybrane urządzenia Telme niezbędne w każdej cukierni.

BMC Polska G.K

02-467 Warszawa

ul. Stawy 5

woj. mazowieckie

NIP 5223154151

+48 22 571 80 77

+48 506 691 996

+48 571 415 484

+48 791 674 918

biuro@bmcpolska.com

        © 2030 BMC Polska