top of page
miesiarki-planetarne

Miesiarki planetarne

Cukiernia - Piekarnia

Produkcja w cukierni i piekarni

Miesiarki planetarne VMI

miesiarki planetarne

Produkcja cukiernicza

Miesiarki planetarne VMI

Miesiarki o pojemności 40, 60 i 80 litrów posiadają wszystkie funkcje wymagane do obsługi szerokiej gamy produktów, w tym : • ciasto kruche i słodkie • kremy i sosy do nadzień • herbatniki, biszkopty i beziki • pieczywo wiedeńskie i chleby tradycyjne

Korpus, głowica, ramiona z aluminium. kolumny ramion ze stali nierdzewnej, osłona głowicy (jednoczęściowa) wykonana z ABS.

Wiedza, technologia i precyzja obrotowa i zdejmowana osłona dzieży łagodny rozruch narzędzia: zapobiega wstrząsom mechanicznym i redukuje drgania. Wspomagane podnoszenie i opuszczanie misy - skok o 100 mm.

Miesiarki Planetarne VMI-2 Zestaw.jpg
Komfort pracy

Ergonomiczny panel i łatwa obsługa dzięki interfejsowi dotykowemu Digy. Oprócz programowania prędkości i czasu trwania miesiania, miesiarki PH Digy mogą zapamiętać do 99 receptur po 20 faz każda.
5 programowanych, regulowanych prędkości narzędzi standardowe chowane kółka wykonane ze stali nierdzewnej ułatwiające przemieszczanie maszyny cichy napęd planetarny (nowa głowica typu flush, zakres prędkości od 30 do 150 obr/min) 

Higiena

Optymalizacja kształtów (zaokrąglone powierzchnie i płaska głowica), rezygnacja z wgłębień oraz wybór niekorodujących materiałów (stal nierdzewna, ABS, aluminium) zapewniają wyjątkowy, najwyższy poziom higieny. Ekran dotykowy Digy jest odporny na wstrząsy i wodę.

Nie przepuszcza również mąki (norma IP 65).

Moc i precyzja

Napęd planetarny dostarczany z 3 narzędziami: rózga, łopata, spirala (poza wersją 80-litrową tylko rózga) i redukcja dzieży (20 l, 40 l, 60 l lub 80 l).

 

Kompaktowa, wodoodporna i spłukiwana głowica
planetarna ułatwiająca pozycjonowanie i czyszczenie narzędzi skrobak dostępny jako akcesorium, które może być zamontowane po zakupie oświetlenie dzieży mieszadła planetarnego regulowana osłona chroniąca przed wyrzutami miesiarki 40-litrowe są wyposażone w silnik 220 V, co ułatwia ich instalację

miesiarki planetarne

Co nas wyróżnia ?

Szkolimy i doradzamy. 

Wdrażamy technologie, dzielimy

się wiedzą, uczymy pracowników.

 

Prowadzimy również otwarte warsztaty dla praktyków.

Produkcja wyrobów czekoladowych

Produkcja lodów rzemieślniczych

ribot
bottom of page