top of page

Pasteryzatory
w lodziarni

Pasteryzator

Oferujemy rozwiązania od A do Z.

Od projektu do realizacji.

Produkcja lodów rzemieślniczych

Pasteryzatory do produkcji bazy

POLECAMY

Ribot

cukiernia i

lodziarnia

Odkryj wielofunkcyjne urządzenia typu Ribot i Termocrema

Ribot

Wdrażamy Technologie

Pasteryzatory-lody-produkcja

Produkcja
lodów rzemieślniczych

tech

Pasteryzatory
Evopasto 30/60/120

Pasteryzator
Produkcja lodów

Nasza oferta do lodziarni to urządzenia firmy Telme. Szeroka gama pasteryzatorów o pojemnościach od 30 do 120 do produkcji mieszanek lodowych. 

 

EVOPASTO  zbudowany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów zabezpiecza właściwości organoleptyczne pasteryzowanego produktu. Użycie płynnego czynnika grzewczego zabezpiecza produkt przed przypaleniem i zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni cylindra. Proste, funkcjonalne sterowanie elektroniczne posiada "inteligentną" pamięć, która automatycznie powtarza cykl pasteryzacji, gdy zasilanie zostało przerwane.

pasteryzacja-baza-lodow

Produkcja lodów

Pasteryzatory do lodów produkcji TELME to urządzenia wysokiej jakości. Posiadają bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. 

 

Urządzenia posiadają transparentną

pokrywę wykonaną z poliwęglanu, umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

pasteryzatory

Nasza oferta

Produkcja
Lodów

EVOPASTO to pasteryzator o solidnej, prostej konstrukcji TELME. Innowacyjny system chłodzenia użyty w tych urządzeniach pozwala na równomierne i stabilne utrzymywanie temperatury oraz prędkości schładzania mieszanki w cylindrze. Wszystkie modele pasto posiadają bezpieczny dla produktu spożywczego pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego

Miesza i łączy składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, cukry, dekstrozę, jajka, emulsyfikatory, stabilizatory. Podgrzewa i sanityzuje: tłuszcze, czekoladę eliminując chorobotwórcze bakterie. Schładza i przechowuje: w pełni pasteryzuje i zapobiega namnażaniu bakterii, utrzymuje mieszankę w najlepszej temperaturze zgodnie z wymaganiami technologicznymi

Pasteryzatory
Pasteryzatory

Pasteryzatory Evopasto 30/60/120

press to zoom
pasteryzatory
pasteryzatory

Pasteryzatory Ecomix 60/120/180

press to zoom
Ribot
Ribot

Ribot 10/18/30/60 litrów

press to zoom
Prod
bottom of page