PASTRYZATORY TELME

   Pasteryzator Evopasto  :
   Wydajność 50-120 litrów na cykl.
  • Evopasto 30
  • Evopasto 60
  • Evopasto 120

PASTERYZATORY

Produkcja lodów rzemieślniczych

Automatyczne pasteryzatory EVOPASTO i ECOMIX T to wysokiej jakości urządzenia do pasteryzacji i dojrzewania produktów spożywczych. Dzięki zastosowaniu systemu pośredniego grzania pasteryzowane składniki ogrzewane są w sposób równomierny i zachowują swoje cechy organoleptyczne.

PRODUKCJA CUKIERNICZA

PASTERYZATORY

Evopasto - pasteryzator do lodów produkcji TELME to urządzenie wysokiej jakości. Pasteryzator posiada bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego.

Ponadto urządzenie posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą wgląd w proces pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu.

Urządzenie wyposażono w zawór spustowy z wbudowanym systemem ułatwiającym mycie

co pozwala utrzymać stałą higienę po każdym dozowaniu a po jego zakończeniu zdemontować zawór bez użycia dodatkowych narzędzi.

Obrotowy okapnik pod kranem pomaga utrzymać podłogę w czystości.

Cylinder wykonano ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką wytrzymałość.

 

Pasteryzator posiada również mieszadło umieszczone w studzience, ułatwiającej przepływ mieszanki.

  • Zakres podgrzewania od 60 do 90º C.

  • Zakres schładzania od 20 do 0º C.

  • Pojemność zbiornika od 30 do 120 L.

Urządzenie automatycznie dobiera czas utrzymania ogrzewania, zgodnie z wybraną temperaturą pasteryzacji. ​Zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Logo telme cień.jpg

Pobierz katalog

 

PRODUKCJA CUKIERNICZA

Evopasto w cukierni

Miesza i blenduje :  z regulowaną szybkością wszystkie składniki: mleko, krem, mleko w proszku, mąkę, owoce, cukier, dekstrozę, jajka, emulgatory, stabilizatory.

Podgrzewanie i dezynfekcja : topienie tłuszczy, czekolady oraz eliminacja bakterii chorobotwórczych

Pasteryzuje: kompletna pasteryzacja chroni przed wzrostem szczątkowych bakterii i utrzymuje produkt w otrzymanej temperaturze według wymagań.

Evopasto automatycznie dobiera czas utrzymania ogrzewania, zgodnie z wybraną temperaturą pasteryzacji. Obrotowy okapnik pod kranem pomaga utrzymać podłogę w czystości.

Cylinder wykonano ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką wytrzymałość.

 

 
1/1