top of page
Ekspresy-do-kawy

Ekspresy do kawy

Kawa w cukierni i lodziarni

Ekspresy do kawy Rancilio

Automatyczne i kolbowe

ekspresy-do-kawy

Ekspresy do kawy

Rancilio oferuje wszytskie funkcje i wydajność klasy premium w przystępnej cenie, jak żaden inny ekspres do kawy na rynku.

Ekspresy do kawy Rancilio skupiają się na tym, co najważniejsze: jakości w filiżance, łatwości obsługi i niezawodności. Jego cechy są połączone w nowoczesnym wzornictwie przemysłowym

Ekspresy do kawy zostały zaprojektowany z myślą o kawiarniach i restauracjach, w których stawia się na wysokiej jakości kawę. Wszystkie modele są połączeniem minimalistycznego, eleganckiego designu z wysoką funkcjonalnością.

Oferujemy jedno, dwu i trzy grupowe ekspresy do kawy. Rancilio daje nam możliwość przygotowania idealnego espresso oraz kaw mlecznych typu cappuccino i latte.

Ekspresy do kawy

Tradycja i nowoczesność

ekspres-do-kawy

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy Rancilio  to profesjonalne ekspresy, które są przeznaczone do pracy w gastronomii. Idealnie sprawdzi się w kawiarni, barze lub restauracji, gdzie przede wszystkim stawia się na jakość przygotowywanych napojów.

 

Kupując ekspres do kawy Rancilio, otrzymujesz gwarancję montażu urządzenia w dowolnym miejscu w Polsce połączonego z profesjonalnym szkoleniem dla personelu

ekspres-do-kawy

POLECAMY

bottom of page