Tort Napoleona
Ribot 30 T Telme.jpg

RIBOT 10/18/30/60

TELME

Termocrema

TERMOCREMA 30/60/150

PRODUKCJA KREMÓW

Frezer do lodów.jpg

FREZERY DO LODÓW

TELME

Ecomix pasteryzator.jpg

PASTERYZATORY

TELME

Profigel combi.jpg

URZĄDZENIA

COMBI

Szafa mroźnicza.jpg

SZAFY

CHŁODNICZE

Temperówka do czekolady.jpg

TEMPERÓWKI DO CZEKOLADY

Produkcja pralin.jpg

PRODUKCJA

PRALIN

Tunel%20Pomati_edited.jpg

TUNELE I KOMORY

CHŁODNICZE

Gotowe czekoladki Pomati.jpg

PRODUKCJA

CZEKOLAD

Drażetkarka.jpg

DRAŻETKARKI

POWLEKARKI

Czekoladowa babka.JPG

OBLEWANIE

CZEKOLADĄ

graficzne Stripes

Maszyny i urządzenia cukiernicze


Idealne nadziewane pralinki, smakowicie prezentujące się polewy na tortach to tylko niektóre z kuszących możliwości, jakie zapewniają maszyny i urządzenia cukiernicze znajdujące się w naszej rozbudowanej ofercie. Każde z nich gwarantuje dywersyfikacje sprzedaży, mnogość produktów oraz najwyższą jakość pracy. Nasz sprzęt dedykowany jest do cukierni, lodziarni i pokrewnych obiektów gastronomicznych.

 

Oferowane przez nasz maszyny i urządzenia gastronomiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mających właściwości antykorozyjne i będące przeznaczone kontaktu z żywnością. Przed dopuszczeniem ich do sprzedaży spełniają szereg rygorystycznych testów oraz norm. Kupując urządzenia cukiernicze z naszej dystrybucji, mogą być Państwo pewni otrzymania najlepszych maszyn do Państwa biznesu cukierniczego. 

Oferta urządzeń do cukierni i lodziarni

Stale poszerzamy naszą ofertę oraz inwestujemy w najbardziej ceniony sprzęt na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy między innymi urządzenia do produkcji czekolady i pralin, tunele chłodnicze, oblewarki oraz szereg innych rozwiązań technologicznych, które pozwalają stworzyć nowoczesne zaplecze technologiczne. Współpracujemy z włoską firmą Pomati, która eksportuje swój sprzęt do ponad 80 krajów na niemal wszystkich kontynentach.

 

Proponujemy także urządzenia marki Telme,  firmy działającej na rynku od ponad 30 lat. Oferowane przez nas maszyny i urządzenia do cukierni i lodziarni odznaczają się solidnym wykonaniem, dzięki zastosowaniu dobrych jakościowo materiałów i rozwiązań technologicznych. Ponadto zapewniają płynną pracę i nie sprawiają trudności w obsłudze czy konserwacji.

 

Z Naszą pomocą Twoja produkcja będzie zorganizowane, ergonomiczna i rentowna. dzięki urządzeniom Telme zautomatyzujesz własne receptury, Twój produkt będzie zawsze powtarzalny, najwyższej jakości premium.

Masz pytania dotyczące produkcji ?

Zadzwoń odpowiemy na każde pytanie