top of page
Sigep 2020 wyroby cukiernicze Ribot.JPG

Produkcja kremów i lodów

Wielofunkcyjny Cremagel 5/10/20 litrów

Produkcja w cukierni i lodziarni

Urządzenie wielofunkcyjne Cremagel 5/10/20 litrów

kremy-lody-produkcja

Produkcja cukiernicza

Produkcja kremów i lodów

Cremagel to wielofunkcyjne urządzenie, przeznaczone do cukierni i lodziarni. Cremagel to pionowy frezer i pasteryzator w jednym urządzeniu.

Głowna zaleta urządzeń combi to natychmiastowa możliwość szokowego schładzania pasteryzowanej mieszanki dzięki temu urządzenie utrzymuje „mikro biostatyczne“ pozostałą florę bakteryjną, schładza szokowo z dużą szybkością, unikając przenoszenia z zachowaniem wartości odżywczych, koloru oraz cech organoleptycznych, konserwuje różne produkty uzyskane w temperaturze zgodnej z normami, oraz frezuje przygotowując lody, sorbety i granity.

Pośrednie grzanie odbywa się za pomocą cieczy przewodzącej ciepło, bezpiecznej dla żywności i chroniącej organoleptyczne właściwości składników. Regulacja temperatury oraz obróbka termiczna następują w jednym cylindrze, co daje gwarancję maksymalnej higieny.

Produkcja cukiernicza

Urządzenie wielofunkcyjne Cremagel

Cremagel 5/10/20 litrów

CREMAGEL automatyzuje i ułatwia czynności, które wymagają pracy ludzkich rąk, są męczące oraz wymagają czasu, gwarantując wysokiej jakości obróbkę produktu oraz stałą jakość i idealną higienę.

Oprócz tego urządzenie posiada funkcję automatycznego przywołania ostatniego cyklu i powtórzenia cyklu w przypadku zaniku zasilania.

 

CREMAGEL to wielofunkcyjne urządzenie 2 w 1

to frezer i pasteryzator w jednym, w którym przygotujesz wszystkie klasyczne kremy oraz inne specjały cukiernicze, wykonasz pasteryzację i frezowanie różnych mieszanek lodowych.

maszyny-do-lodziarni

Produkcja kremów, past, nadzień

Urządzenia wielofunkcyjne

urzadzenia-do-lodow_edited.jpg

Co nas wyróżnia ?

Szkolimy i doradzamy. 

Wdrażamy technologie, dzielimy

się wiedzą, uczymy pracowników.

 

Prowadzimy również otwarte warsztaty dla praktyków.

Produkcja wyrobów czekoladowych

Produkcja lodów rzemieślniczych

Produkcja-lodow
bottom of page