logo_telme_ho_1x.png

PRODUKCJA KREMÓW

TERMOCREMA T wielofunkcyjne urządzenie do produkcji kremów, nadzień cukierniczych i wiele innych produktów cukierniczych :
Wydajność 5-20 litrów na cykl.
  • Cremagel 5
  • Cremagel 10
  • Cremagel 20
Urządzenia cukiernicze Telme.jpg
Cremagel.jpg

CREMAGEL 5 / 10 /20 L

Strawberry Cupcake

Cremagel w cukierni i lodziarni

Urządzenia cukiernicze telme

CREMAGEL produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości, które miesza i blenduje składniki niezbędne do produkcji sosów, kremów, musów, polew, lodów i sorbetów.
 

Oprócz tego chłodzi na zakończenie pasteryzacji, utrzymuje „mikro biostatyczne“ pozostałą florę bakteryjną, schładza szokowo z dużą szybkością, unikając przenoszenia z zachowaniem wartości odżywczych, koloru oraz cech organoleptycznych, konserwuje różne produkty uzyskane w temperaturze zgodnej z normami, oraz frezuje przygotowując lody, sorbety i granity.

 

Pośrednie grzanie odbywa się za pomocą cieczy przewodzącej ciepło, bezpiecznej dla żywności i chroniącej organoleptyczne właściwości składników. Regulacja temperatury oraz obróbka termiczna następują w jednym cylindrze, co daje gwarancję maksymalnej higieny.

 

 

 
produkcja makaroników

Cremagel w cukierni i lodziarni

Urządzenia cukiernicze telme

CREMAGEL 5/10/20 to wielofunkcyjne urządzenie firmy Telme, w którym

przygotujesz wszystkie klasyczne kremy oraz inne specjały cukiernicze; wykonasz pasteryzację i frezowanie różnych mieszanek lodowych.


Urządzenie przeznaczone do ciężkiej codziennej pracy

Pojemność zbiornika od 5 do 20 litrów.

Urządzenie wyposażono w cylinder pionowy, łatwy do napełniania, zapewniający stałą widoczność produktu i umożliwiający dodawanie składników w każdym momencie oraz mieszadło z ruchomymi zdejmowanymi skrobakami z możliwością poruszania powolnego, szybkiego lub przerywanego co pozwala mu na dostosowanie obrotów w zależności od potrzeb produktu.

lody orzechowe.png
 
Cremagel 10
press to zoom
Cremagel 5
press to zoom
Cremagel 5
press to zoom
Cremagel
press to zoom
1/1